Światowy Dzień Seniora 2023

Z okazji Światowego Dnia Seniora 14/11/2023 spotkaliśmy się aby uczcić ludzi starszych, tych do których kierujemy swoją wdzięczność, za to co zrobili w ciągu swojego życia dla naszych pokoleń. 

Z tego powodu w Zakładzie Opiekuńczo Pielęgnacyjnym spotkało się kilka pokoleń.  

Z wielkim wzruszeniem było nam dane obserwować zaangażowanie i życzliwość, jaką okazały dzieci ze Szkoły Podstawowej z oddziałami przedszkolnymi w Bielawach,  oraz wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariatu ” Serca Jedynki” ze Szkoły podstawowej nr 1 w Grodzisku Wlkp. Dzięki ich staraniom, nasi seniorzy otrzymali własnoręcznie wykonane piękne kartki. Miłą niespodzianką były również kubeczki z symboliczną kawą a dopełnieniem tego dnia były dary , które umiliły świętowanie. Kwiaty zdobiące stoły dzięki kwiaciarni Azalia i Pani Chełmińskiej  oraz tort przy którego smakowaniu zapomina się o wszelkich troskach, dzięki Cukierni Kachlicki. 

Symboliczną wisienką okazały się dwa wózki inwalidzkie, które w prezencie otrzymaliśmy od Starostwa Powiatowego w Grodzisku Wlkp. Wózki te umożliwią większą aktywność dla tych, którzy wymagają wsparcia przy poruszaniu się. 

Za wszelkie dary, obecność i wspaniałe upominki z całego serca bardzo dziękujemy i mamy nadzieję, że wszyscy na długo zapamiętamy rozpromienione twarze seniorów. 

Z wdzięcznością

Dyrekcja SPZOZ Grodzisk Wlkp. oraz pracownicy ZPO